درباره ما

  • m.shoresh77@gmail.com

با افتخار برگزار کننده سه دوره CS50x زیر نظر سی اس فیفتی هاروارد در رشت

تابستان سال 1401 دوره ی سی اس فیفتی برای سومین بار در شهر رشت به صورت حضوری برگزار شد. البته امکان شرکت در دوره به شکل آنلاین نیز فراهم بود. CS50x Rasht با افتخار مجموعه ای وابسته به CS50x Harvard است.

مدرس اصلی این دوره در دانشگاه هاروارد پروفسور دیوید مالن است. در دوره ی ما عارف توسلی و کیانا کیهانی با گذراندن جلسات و دوره های مورد نیاز این دوره را تدریس میکنند. محتوای درسی دوره کاملا با دوره اصلی هاروارد مطابق است و به همت تیم CS50x Rasht برای استفاده دانشجویان ایرانی به زبان فارسی برگردانده شده است. همچنین هر دو مدرس دوره، در دوره ی مدرسین دانشگاه هاروارد شرکت کرده اند و مدرک مدرسین سی اس فیفتی را از واحد تحصیلات تکمیلی هاروارد دریافت کرده اند.

تا کنون این دوره در شهر رشت بیش از ۲۰۰ نفر دانشجو داشته است و بیش از ۱۵۰ نفر از آنها موفق به دریافت مدرک رسمی این دوره از دانشگاه هاروارد شده اند. ویژگی منحصر به فرد دوره ی سی اس فیفتی رشت این است که حتی اگر موفق به دریافت مدرک نشوید میتوانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای به صورت کاملا رایگان در دوره ی بعدی شرکت کنید و مدرک ارزشمند خود را دریافت کنید. البته تمام تلاش تیم ما موفقیت شما در اولین دوره ای ست که در آن حضور دارید!