درباره ما

درباره ما

پروژه CS50x Rasht یک پروژه آموزشی تحت لیسانس دانشکده مهندسی دانشگاه هاروارد است که در شهر رشت با همکاری موسسه آموزشی میم برگزار میشود. درونمایه ی دوره شامل مبانی دانش برنامه نویسی و مدیریت داده است و در جریان دوره هنرجویان ما با چند زبان برنامه نویسی و فریمورک مختلف آشنا میشوند. اولین سری دوره در تابستان 1400 برگزار شد. در خلال این دوره با بهره گیری از روش های منحصر به فرد آموزشی شما در کمترین زمان و بدون نیاز به هیچگونه اطلاعات قبلی در زمینه برنامه نویسی هنرجویان ما به سطحی از تسلط میرسند که توانای کار بر روی پروژه های کاری و تکمیل آموزش های خود برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس حرفه ای و full stack را خواهند داشت. در پایان این دوره در صورت اخذ امتیاز قبولی شما مدرکی از دانشگاه هاروارد با هولوگرام رسمی دریافت میکنید که گواهی میکند شما دوره CS50x را با موفقیت گذرانده اید و به تمامی مباحث آن مسلط هستید. داشتن این اطلاعات از یک سو و داشتن این مدرک در رزومه شما از سوی دیگر در موفقیت شغلی شما در بازار کار برنامه نویسی بسیار مفید خواهند بود. تیم CS50x Rasht این اطمینان را به شما میدهد که با پشتیبانی کامل و گام به گام در طول دوره هیچ شانسی برای عدم موفقیت هنرجویان باقی نگذارد و حتی در صورتی که هنرجو به هر دلیلی قادر به اخذ امتیاز قبولی در دوره نباشد ما بدون اخذ هزینه مجدد به آنها کمک میکنیم تا در تلاشی دوباره با موفقیت امتیاز قبولی را کسب کنند.

سوالات متداول

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

تمامی موارد یاد شده با استفاده از خلاقانه ترین و بهینه ترین تکنیک ها و روش های آموزشی در حداقل زمان ممکن به شما به گونه این آموزش داده می‌شود که پس از اتمام دوره بتوانید به صورت کاربردی از تمام این زبان ها استفاده کنید، همچنین گسترش مهارت هایتان در این زبان ها و یادگیری زبانهای دیگر برای شما بسیار آسان خواهد بود چرا که شیوه تفکر یک برنامه نویس و منطق مشترکی که رکن اصلی سازنده تمامی این زبان هاست را فرا گرفته اید. فراموش نکنید که طرح درس این دوره توسط دانشگاه هاروارد نوشته شده و قطعا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

دانشجویان دوره باید ده مجموعه سوال را پشت سر بگذارند. در تمامی این مجموعه سوالات باید نمره ی بالای 70 کسب شود. البته جای نگرانی نیست هر چند بار که بخواهید میتوانید تمرینات را آپلود کنید تا نمره ی کافی را کسب کنید. همچنین پس از پایان جلسه ی آخر یک پروژه ی پایانی نیز باید تحویل دهند تا موفق به دریافت سرتیفیکیت رسمی از هاروارد شوند.

این دوره هیچ پیش نیازی ندارد و بیش از هشتاد درصد شرکت کنندگان هیچ دوره ای مرتبط به برنامه نویسی و علوم کامپیوتر را پشت سر نگذاشته اند.

برای دریافت مدرک ارزشمند CS50 از دانشگاه هاروارد باید ۱۰ پرابلم ست را حل کرده و یک پروژه ی نهایی را ثبت کنید. شما میتوانید با برنامه ریزی درست در کمتر از سه ماه مدرک خود را دریافت کنید

سالنی که دوره در آن برگزار خواهد شد بیش از دوبرابر ظرفیت ثبت نامی فضای خالی خواهد داشت و همچنین در صورتی که تمایل به حضور در سالن را نداشته باشید میتوانید استریم دوره را به صورت آنلاین و همزمان دنبال کنید.

زمان تحویل تمرین های دوره جدید تا پایان سال میلادیست. اگر از نظر زمانی در مذیقه هستید و برنامه زمانی فشرده ای دارید هیچ جای نگرانی از نظر کمبود وقت برای شما وجود ندارد.

نظرات کاربران

قطعا برگزار کردن دوره ای مثل CS50x ما را به عنوان ارائه دهنده خدمات آموزش برنامه نویسی در جایگاه رقابت با بهترین های این حوزه در کشور قرار میدهد. شاید بهتر باشد حرف آخر را در مورد کیفیت کار ما از افرادی بشنوید که موضعی در این رقابت سالم نداشته باشند:

مصطفی رضایی

Ceo & Founderلورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد