درباره ما

درباره ما

با افتخار برگزار کننده سه دوره CS50x زیر نظر سی اس فیفتی هاروارد در رشت

تابستان سال 1401 دوره ی سی اس فیفتی برای سومین بار در شهر رشت به صورت حضوری برگزار شد. البته امکان شرکت در دوره به شکل آنلاین نیز فراهم بود. CS50x Rasht با افتخار مجموعه ای وابسته به CS50x Harvard است.

مدرس اصلی این دوره در دانشگاه هاروارد پروفسور دیوید مالن است. در دوره ی ما عارف توسلی و کیانا کیهانی با گذراندن جلسات و دوره های مورد نیاز این دوره را تدریس میکنند. محتوای درسی دوره کاملا با دوره اصلی هاروارد مطابق است و به همت تیم CS50x Rasht برای استفاده دانشجویان ایرانی به زبان فارسی برگردانده شده است. همچنین هر دو مدرس دوره، در دوره ی مدرسین دانشگاه هاروارد شرکت کرده اند و مدرک مدرسین سی اس فیفتی را از واحد تحصیلات تکمیلی هاروارد دریافت کرده اند.

تا کنون این دوره در شهر رشت بیش از ۲۰۰ نفر دانشجو داشته است و بیش از ۱۵۰ نفر از آنها موفق به دریافت مدرک رسمی این دوره از دانشگاه هاروارد شده اند. ویژگی منحصر به فرد دوره ی سی اس فیفتی رشت این است که حتی اگر موفق به دریافت مدرک نشوید میتوانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای به صورت کاملا رایگان در دوره ی بعدی شرکت کنید و مدرک ارزشمند خود را دریافت کنید. البته تمام تلاش تیم ما موفقیت شما در اولین دوره ای ست که در آن حضور دارید!  

سوالات متداول

سعی کردیم به سوالاتی که بیشتر از همه ازمون پرسیدید جواب بدیم! ولی اگه سوال دیگه ای داشتید حتما با شماره پشتیبانی تماس بگیرید.

این دوره هیچ پیش نیازی ندارد و بیش از هشتاد درصد شرکت کنندگان هیچ دوره ای مرتبط به برنامه نویسی و علوم کامپیوتر را پشت سر نگذاشته اند.

دوره در روز های جمعه در سالن هتل المپیک برگزار میشود. ساعت دقیق کلاس بین شرکت کنندگان دوره اشتراک زمانی گرفته میشود تا کسی به مشکل برنخورد. همچنین پخش آنلاین و فایل ضبط شده ی کلاس نیز برای تمامی شرکت کنندگان در دسترس خواهد بود.

خیر. یک کامپیوتر که توانایی باز کردن صفحات وب را داشته باشد کافیست ! همچنین در طول برگزاری حضوری کلاس به هیچ سیستمی همراه خود نیاز ندارید. بخش بسیار زیادی از پروژه ها حتی با گوشی موبایل قابل انجام است.

تمامی موارد یاد شده با استفاده از خلاقانه ترین و بهینه ترین تکنیک ها و روش های آموزشی در حداقل زمان ممکن به شما به گونه این آموزش داده میشود که پس از اتمام دوره بتوانید به صورت کاربردی از تمام این زبان ها استفاده کنید، همچنین گسترش مهارت هایتان در این زبان ها و یادگیری زبانهای دیگر برای شما بسیار آسان خواهد بود چرا که شیوه تفکر یک برنامه نویس و منطق مشترکی که رکن اصلی سازنده تمامی این زبان هاست را فرا گرفته اید. فراموش نکنید که طرح درس این دوره توسط دانشگاه هاروارد نوشته شده و قطعا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

بله. تعداد زیادی از دانشجویان دوره های گذشته سی اس فیفتی رشت اکنون در این حوزه درآمد دارند و فعال هستند.

دانشجویان دوره باید ده مجموعه سوال را پشت سر بگذارند. در تمامی این مجموعه سوالات باید نمره ی بالای 70 کسب شود. البته جای نگرانی نیست هر چند بار که بخواهید میتوانید تمرینات را آپلود کنید تا نمره ی کافی را کسب کنید. همچنین پس از پایان جلسه ی آخر یک پروژه ی پایانی نیز باید تحویل دهند تا موفق به دریافت سرتیفیکیت رسمی از هاروارد شوند. به لحاظ زمانی نیز تا پایان سال جاری میلادی یعنی تا ۱۰ دی ۱۴۰۲ برای آپلود تمرین ها زمان دارید!

تقریبا خیر ! از سن 12 سال به بالا مجاز به شرکت در این دوره هستند.

نظرات کاربران

قطعا برگزار کردن دوره ای مثل CS50x ما را به عنوان ارائه دهنده خدمات آموزش برنامه نویسی در جایگاه رقابت با بهترین های این حوزه در کشور قرار میدهد. شاید بهتر باشد حرف آخر را در مورد کیفیت کار ما از افرادی بشنوید که موضعی در این رقابت سالم نداشته باشند: